Oczyszczanie organizmu z Detox by Volante


Hej!

Dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym produktem, a mianowicie NIE KOSMETYKIEM:). Zapraszam!!!

Wiosna i lato to miesiące, w których staramy się oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych w poprzedzających miesiącach. Jedni przechodzą na dietę oczyszczającą, natomiast inni sięgają po różnego rodzaju suplementy przyspieszające przemianę materii. Ja osobiście stosuję obie metody, wychodząc z założenia, że jak się oczyszczać to na całego. 

A przechodząc do sedna dzisiejszy post będzie poświęcony suplementowi diety - połączeniu oliwy z oliwek z cytryną czyli Detox'owi od hiszpańskiej firmy Volante. Jest to całkowicie naturalny produkt, połączenie najwyższej jakości oliwy z oliwek Extra Virgin Volante Premium z organicznym świeżo wyciskanym sokiem z cytryny oraz lecytyny sojowej. Takie połączenie ma za zadanie oczyścić organizm z toksyn oraz zadbać o lepsze funkcjonowanie organizmu. Tak naprawdę
"mikstura ta" znana jest od dawna, właśnie dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym nasze ciała:)

oliwa z oliwek, cytryna

A oto właściwości "mikstury" w skrócie:
  1. Poprawia pracę jelit, wspiera aktywność wątroby i woreczka żółciowego.
  2. Zapobiega zaparciom
  3. Przyspiesza metabolizm i pomaga wyeliminować toksyny
  4. Chroni nasze serce, pomaga pozbyć się nadmiaru cholesterolu, działa przeciwzapalnie i ochronnie
  5. Działa przeciwzapalnie, pomaga zwalczyć bóle stawów
A tak wygląda produkt w środku:Produkt został umieszczony w małych saszetkach zapakowanych w urocze kobiece pudełko. (Szczerze mówiąc pierwszy raz jak zobaczyłam to piękne pudełko to za bardzo nie wiedziałam co się kryje w środku:) Każda saszetka to zawartość dziennej dawki czyli 10ml płynu, a dokładniej 4,75ml oliwy, 4,75 ml soku z cytryny i 0,5ml lecytyny. I teraz najważniejsze: zawartość saszetki przyjmujemy na czczo rano 30minut przed posiłkiem. Nie mieszamy, nie dodajemy do serków, śniadania, sałatek...tylko połykamy i idziemy pod prysznic. Detox by Volante można zastosować raz, dwa lub cztery razy w ciągu roku przez trzy tygodnie. Produkt stosuję się dwadzieścia jeden dni podczas jednej kuracji według opisów na opakowaniu oraz w odstępach trzymiesięcznych między kuracjami. Detox by Volante powinien być stosowany wyłącznie według zaleceń producenta.

Ktoś by mógł wspomnieć no ok, fajnie tylko że przecież można sobie pić taką oliwę z paroma kroplami cytryny zrobione samodzielnie. To prawda i efekt byłby taki sam. Tylko czy przypadkiem mamy na to czas? Czy zawsze mamy oliwę dobrej jakości, świeże cytryny? Z doświadczenia wiem że rano mamy bardzo mało czasu na takie zabawy i każdy spieszy się aby jak najszybciej wyjść do pracy niż aby mieszać i wyciskać sok.

Czy to działa?

Powiem krótko - tak. Ale w połączeniu z właściwą racjonalną dietą. Po 21 dniach stosowania preparatu jestem o 2,5kg lżejsza, a przede wszystkim czuję się lżej. Wydaje mi się również, chociaż widać też to w lustrze, że mniej mam tego i owego w okolicy brzucha. 


Podsumowując jestem zadowolona z działania preparatu i gorąco go Wam polecam - szczególnie jeśli jesteście młodymi zabieganymi i zapracowanymi mamami:) Jeśli miałabym uwagi do produktu to na pewno zmieniałabym te saszetki na jakieś małe buteleczki lub fiolki, z których łatwiej by się piło ten preparat. Dopisałabym także wartość kcal w produkcie na opakowaniu. Myślę że jest to przydatna informacja dla osób prowadzących zdrowy tryb życia. 

Jeśli próbowałyście produktów Detox by Volante to koniecznie dajcie znać o rezultatach kuracji!!!

xoxo

Komentarze

Popularne posty